ترمیم زیبایی دندان ها در ولنجک و شمال تهران

اگر دندان های شما پوسیده یا شکسته شوند، ممکن است برای ترمیم آنها نیاز به پرکردن و ترمیم دندان داشته باشید. مرکز دندانپزشکی ولنجک واقع در شمال و منطقه ۱ تهران برای ترمیم زیبایی دندان های آسیب دیده گزینه های مختلفی را دارد و یکی از این ترمیم های دندانی که زیاد مورد استفاده دندانپزشکان قرار می گیرد کامپوزیت دندان است.

پرکردن دندان یا باندینگ کامپوزیت می تواند برای ترمیم یا تغییر شکل دندان های جلویی شما استفاده شود.با ترمیم کامپوزیت دندان های ردیف جلور، ایرادات دندانی و پوسیدگی دندانها رفع شود و دندان ها زیبایی قبلی خود را با می یابند.

البته درمان های دیگری نیز برای زیبایی و ترمیم دندان ها وجود دارد، اما لازم است ابتدا به دندانپزشک مراجعه شود تا دندانپزشک، وضعیت دندانها را بررسی کند و بهترین درمان را برای رفع مشکلات دندانی انتخاب کند. کامپوزیت دندان و لمینت دندان دو مورد از پرکاربردترین درمان های زیبایی دندانپزشکی هستند که در مرکزی دندانپزشکی ولنجک نیز ارائه می شود. از لمینت ها برای دندان های ردیف جلو استفاده می شود و از کامپوزیت نیز در موارد بسیاری برای زیبایی دندان های جلویی استفاده می شود، همانگونه که گفته شد به دلیل همرنگ بودن و شباهت بسیار به دندان های طبیعی، این ترمیم های دندانپزشکی در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.تاکنون مطالب بسیاری درباره این موارد در سایت دندانپزشکی ولنجک منتشر شده است، به عنوان مثال می توانید به تغییر طول و شکل دندان با لمینت دندان و لمینت کامپوزیتی دندان چیست و چه مزایایی دارد؟ اشاره کرد.

در مرکزی دندانپزشکی ولنجک طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی ارائه می شود و برای رزرو نوبت لازم است با دندانپزشکی ولنجک تماس بگیرید.

آدرس دندانپزشکی ولنجک: ولنجک – خیابان ۱۴ – پلاک ۱۹ – واحد ۲۰۴

شماره تماس جهت رزرو نوبت: ۰۲۱۴۰۲۲۹۲۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید