۳ روش اصلاح طرح لبخند | لمینت, بلیچینگ, کامپوزیت

اصلاح طرح لبخند توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی یک پروسه دندانپزشکی زیبایی که به نحوی هنرمندانه لبخندی متوازن همراه با زیبایی طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد.

صرف نظر از موقعیت اولیه دندان های افراد، اصلاح زیبایی طرح لبخند می‌تواند به نحوی شگفت‌انگیز ظاهر دندان ها را احیا کند. البته برای این منظور لازم است در انتخاب متخصص دندانپزشکی زیبایی به خوبی تحقیق کنید. در این بخش از دندانپزشکی ولنجک درباره ۳ روش اصلاح طرح لبخند یعنی لمینت, بلیچینگ و کامپوزیت صحبت خواهیم کرد, با ما همراه باشید.

۱- لمینت سرامیکی

لمینت های سرامیکی لایه هایی نازک از جنس پرسلن می باشند که توسط دندانپزشک زیبایی بر روی سطح خارجي دندان چسبانیده می شوند. در این روش دندان ها یکدست شده و لکه های دندانی و بدرنگی های روی دندانها رفع می شوند, همچنین با لمینت های دندانی می توان رفع مشکلات دندان های سایش یافته، شکستگی های دندانی، فاصله بین دندان ها و حتی دندان های کج و نامرتب اقدام کرد.

۲- بلیچینگ دندان

به سفید کردن دندانها بمنظور زیبایی دندانها بلیچینگ دندان گفته می شود, بلیچینگ دندان یک روش پرطرفدار سفید سازی دندانی محسوب می شود. در بلیچینگ های دندانی، دندانپزشک زیبایی با استفاده از مواد مخصوص و قرار دادن آنها بر روی دندانها، نسبت به زیبایی و سفید کردن دندان ها اقدام می کند.

۳- کامپوزیت دندان

اصلاح زیبایی طرح لبخند با کامپوزیت های دندانی در صورتی که مشکلی برای دندانها نباشد معمولا در ۱ الی ۲ جلسه انجام می شود, اما چنانچه وضعیت دندان ها مناسب نوبده و دندانها مشکلاتی مانند پوسیدگی های دندانی داشته باشند ممکن است تعداد جلسات بیشتری برای این روش درمانی لازم باشد.

در کامپوزیت های دندانپزشکی، ابتدا دندانپزشک وضعیت دندان های بیمار را به خوبی بررسی کرده و چنانچه دندان های فرد دچار مشکلات پوسیدگی یا جرم های دندانی باشند, ابتدا آنها را برطرف کرده و بعد از انجام موارد فوق و پاکسازی سطح روی دندانها ، مواد مخصوص کامپوزیتی بر روی دندانها قرار میگیرند, تا دندان ها زیبایی لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید