ونیر کامپوزیت

امروزه با استفاده از کامپوزیت های دندانی یا ونیر کامپوزیت دندان می توان یکی از بهترین درمانهای دندانپزشکی زیبایی را برای ایجاد و طراحی لبخندی زیبا در افراد انجام داد، به عبارتی می توان اینگونه بیان کرد که ونیر کامپوزیت دندان ترکیبی از مواد زمینه ای می باشند که در اثر ترکیب ذراتی به نام فیلر به استحکام مناسب و بالایی می رسد. این ترکیب خمیری شکل با تخصص و هنر دندانپزشک بر روی دندان ها قرار گرفته و به وسیله تابش نور مخصوص به صورت سفت و سخت و شبیه به جنس دندان در خواهد آمد، بعد از سفت شدن کامپوزیت, دندانپزشک شکل نهایی را به دندان می دهد.

کامپوزیت های دندانی باعث استحکام بیشتر ساختار دندان های فرد شده و به نوعی از آسیب دیدن و شکستگی و خرابی دندان پیشگیری می کند و باعث می شود دندان های یکدست و زیبایی داشته باشید.

توصیه می شود اگر چنانچه برای دندان هایتان از کامپوزیت استفاده کرده اید از آن ها به خوبی مراقبت کنید و تا حد امکان از زیاده روی در مصرف خوراکی های سفت و سخت اجتناب کنید. اگر از کامپوزیت ها به خوبی مراقبت شود می توانید تا سالیان سال از آنها استفاده کنید.

امروزه در بسیاری از دندانپزشکی ها از کامپوزیت دندان برای زیباسازی دندانها و طراحی لبخند زیبای بهره می گیرند. همچنین دندان های آسیب دیده و شکسته با استفاده از کامپوزیت ها پوشیده می شوند و جنبه ظاهری دندان های افراد نیز بهبود پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید