قیمت بلیچینگ دندان در تهران (سال ۹۹)

سفید کردن دندان ها توسط دندانپزشک فراتر از رنگ طبیعی شان را بلیچینگ دندان می‌گویند. در پروسه بلیچینگ دندانی از پراکسید اکسیژن یا پراکسید کاربامید برای سفیدی بیشتر دندان ها استفاده می‌شود. افراد بسیاری تمایل دارند که دندان های سفیدی داشته باشند، به همین علت است که در سالیان گذشته و امروزه انواع روش ها برای سفید کردن دندانها بیش از گذشته مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

برای اطلاع از قیمت دقیق توصیه می شود به دندانپزشکی مراجعه کنید تا دندانپزشک بعد از بررسی وضعیت دندان هایتان، قیمت دقیق را اعلام کند، همچنین برای اطلاع از هزینه های بلیچینگ دندانی می توانید با دندانپزشکی ولنجک و شماره تلفن ۰۲۱۲۲۴۲۳۲۳۴ تماس حاصل فرمایید.

روش های مختلفی جهت بهبود رنگ دندان های افراد در مراکز دندان‌پزشکی زیبایی ارائه می‌شود. سفیدی دندان ها با بلیچینگ روشی شایع در بین اکثر مراجعه کنندگان به بسیاری از مراکز دندانپزشکی است.

علت تغییر رنگ دندان چیست؟

گفته می شود هر چه سن فرد بالاتر می‌رود، لکه های روی دندان ها که بر اثر عواملی مانند استعمال دخانیات و سیگار کشیدن، نوشیدن چای یا قهوه و یا مصرف داروها ایجاد شده‌اند، به میزان بیشتری نمایان می شود و در نتیجه سفید کردن دندان‌ها به یکی از اولویت های برخی از افراد تبدیل می شود. امروزه بسیاری از افراد برای سفیدی دندان هایشان از روش بلیچینگ استفاده می کنند، بلیچینگ دندانپزشکی می تواند تأثیر بسیاری روی ظاهر دندان ها و سفیدی بیشتر دندان هایتان داشته باشد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید