دوره بهبودی ایمپلنت دندان چند ماه است؟

به گفته بسیاری از دندانپزشکان ایمپلنت های دندانی یکی از بهترین جایگزین های دندان های از دست رفته می باشند. به دلیل ظاهر طبیعی آن که با بقیه دندان های شما همخوانی دارد، حتی تشخیص آنبرای دیگران که این ایمپلنت است یا دندان طبیعی خودتان شاید کمی سخت باشد. علاوه بر همه اینها، ایمپلنت‌های دندانی خوردن و صحبت کردن را بسیار آسان‌تر می‌کنند و از جابه‌جایی دندان‌های اضافی در جای خود و افتادن آن‌ها جلوگیری می‌کنند.

کاشت ایمپلنت دندان اما کمی زمان بر است. پس از یک مشاوره اولیه و هر درمانی که ممکن است قبل از ایمپلنت لازم باشد، متخصص ایمپلنت، ایمپلنت را با جراحی در استخوان فک قرار می دهد.

پس از یک دوره بهبودی تقریبا ۶ ماهه، دوباره به دندانپزشک مراجعه می کنید تا دو مورد باقی مانده یعنی اباتمنت و تاج قرار داده شود.

البته امروزه درمان های ایمپلنت با روش های مختلف مانند ایمپلنت دیجیتال نیز انجام می شود و همچنین با توجه به وضعیت دهان و فک فرد، دوره و طول درمان ممکن است متغیر باشد.

برای اطلاع از زمان دقیق طول درمان و زمان اتمام درمان ایمپلنت خود می توانید به یک مرکز ایمپلنت یا متخصص ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید