درد عصب کشی دندان

یکی از مواردی که افراد از آن واهمه دارند درد دندان در حین عصب کشی است، یا همان درد عصب کشی دندان

از علل درد دندان در زمان عصب کشی وجود عفونت در ناحیه دندانی است، بسیاری از دندان ها نیاز به عصب کشی دارند، اما به این دلیل که ما هنوز دردی را احساس نمی کنیم به دندانپزشکی مراجعه نداریم، و صبر می کنیم دچار دندان درد شویم. زمانی که دندانی درد میگیرد احتمالاً عفونتی در ناحیه ای دندانی وجود دارد و مشکل دندان جدی شده است. در چنین مواقعی درمان ریشه یا همان عصب کشی همراه با درد می باشد. البته اگر عفونتی در ناحیه دندانی باشد معمولاً دندانپزشکان نسبت به درمان ریشه یا همان عصب کشی دندان اقدام نمی کنند و ابتدا سعی می کنند عفونت دندانی را از بین ببرند.

علیرغم تصورات افراد بسیاری درمان ریشه دندان امروزه درد چندانی ندارد، چرا که درمان ریشه با تجهیزات مدرنی مانند دستگاه روتاری انجام می شود و همچنین دندانپزشکانی وجود دارند که این کار را به صورت تخصصی انجام میدهند که ما به آنها متخصص درمان ریشه یا اندودنتیست می گوییم.

شما اگر از درد دندان عصب کشی واهمه دارید، می توانید این موضوع را با دندانپزشکتان در میان بگذارید. به یک دندانپزشک خوب و مرکز دندانپزشکی با تجهیزات مدرن مراجعه کنید و یا به متخصص درمان ریشه مراجعه داشته باشید که این درمان ها را به صورت تخصصی تر انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید