تثبیت دندان مصنوعی با ایمپلنت

در بسیاری از دندانپزشکی ها تثبیت دندان مصنوعی با ایمپلنت در حال تبدیل شدن به یک استاندارد مراقبت بهتر از دهان و دندان ها است. چه در حال حاضر پروتز و ایمپلنت دندان داشته باشید و چه در حال برنامه ریزی برای استفاده از آن هستید، تثبیت دندان مصنوعی با ایمپلنت می تواند یم گزینه مناسب برای رفع مشکل بی دندانی شما باشد.

با ایمپلنت هایی که از دندان های مصنوعی حمایت می کنند، دندان های مصنوعی می توانند مانند دندان طبیعی به طور دائمی در دهان تان باشند و شما می‌توانید انواع غذاها را بخورید و به راحتی صحبت کنید.

یکی از مزایای کاشت ایمپلنت دندان ماندگاری بالای آن است، به طوری گفته می شود ایمپلنت های دندانی تا ۳۰ دوام دارند. حتی گفته می شود با مراقبت مناسب، ایمپلنت دندان می تواند حتی یک عمر برای بیمار ماندگاری داشته باشد.

از دیگر مزیت های این درمان دندانپزشکی این است که در صورت استفاده از ایمپلنت ها نیازی نیست در دندان های دیگر تغییراتی ایجاد شود. برای مثال اگر از روش بریج برای جایگزینی دندان افتاده استفاده کنید لازم است، دندان های کناری برای حمایت از بریج دندان کمی تراش داده شوند، که چنین مورد در ایمپلنت دندان نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید