کامپوزیت ونیر چیست؟ + عکس و فیلم

کامپوزیت ونیر پوسته نازکی از مواد دندانپزشکی همرنگ دندان ها می باشد که و مولانا برای تغییر و اصلاح نمای ظاهری دندان ها، روی آن ها به صورت دائمی توسط متخصص دندانپزشکی چسبانده می شود.

رنگ کامپوزیت ونیر

همانطور که بیان شد ونیرهای کامپوزیتی از جنس مواد کامپوزیت همرنگ دندان ها می باشند، البته به این نکته توجه داشته باشید که کامپوزیت های به کار رفته در کارهای زیبایی با کامپوزیتهای معمولی که معمولاً برای کارهای ترمیمی دندانپزشکی استفاده می شود متفاوت می باشند و کامپوزیت های زیبایی دارای نمای بسیار زیبا تر و همچنین این رنگهای بسیار متنوع تری می باشند.

ترمیم دندان ها با بر کامپوزیت به چقدر زمان نیاز دارد؟

کامپوزیت را معمولاً طی یک یا دو جلسه ۴ – ۵ ساعته می توان برای هر فک انجام داد، البته این زمان می تواند با توجه به وضعیت دندان های فرد و تبحر دندانپزشک متفاوت باشد.

طول عمر کامپوزیت ونیر چند سال است؟

معمولاً طول عمر کامپوزیت ونیر بین ۴ تا ۸ سال متفاوت می باشد، البته بستگی به وضعیت رعایت بهداشت دهان و دندان ها توسط خود فرد دارد، و اگر از دندان ها به خوبی مراقبت شوند می توانید از کامپوزیت ونیرها برای سالیان سال استفاده کنید.

فیلم کامپوزیت ونیر

ممکن است برخی از افراد دوست داشته باشند قبل از ترمیم و زیبایی دندان ها فیلم کوتاهی از نحوه انجام خدمات ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی با کامپوزیت ونیر را مشاهده کنند.

عکس های کامپوزیت ونیر

ونیر کامپوزیت می تواند کمک کند تا لبخند بهتری داشته باشید و همچنین کمک می کند زردی و بدرنگی دندانها، کجی و نامرتبی دندان ها و . . . برطرف شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید