فاصله بین دندان ها موردی است که شاید برخی از افراد با آن رو به رو باشند و دوست داشته باشند این فاصله بین دندانی را رفع کنند. امروزه با کمک دندانپزشکی مدرن می توان فاصله بین دندان ها را نیز رفع کرد.

برای رفع فاصله بین دندان ها راهکارهای مختلفی وجود دارد. فاصله بین دندانی را می توان با کمک انواع ارتودنسی ها مانند ارتودنسی ثابت و متحرک یا ارتودنسی نامرئی انجام داد. همچنین دندانپزشکان برای رفع فواصل بین دندانی می توانند از لمینت ونیرها یا کامپوزیت ها استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارتودنسی و لمینت می توانید مقاله دندانپزشکی زیبایی با ارتودنسی و لمینت که اخیرا در سایت دندانپزشکی ولنجک منتشر شده است را مطالعه فرمایید.

مانند بسیاری از خدمات دندانپزشکی, بسیاری از افراد تمایل دارند قبل از مراجعه به دندانپزشکی درباره هزینه های این مورد یعنی هزینه پر کردن فاصله بین دندان ها مطلع شوند. همانطور که در بالا نیز بیان کردیم این مورد دندانپزشک با توجه به شرایط و وضعیت دندان های فرد می تواند از روش های مختلفی استفاده کند. به عنوان مثال باید دید که چه تعداد از دندان ها نیاز به رفع فاصله دارند؟ مقدار فاصله بین دندانی چقدر است؟ این فاصله را می توان با کامپوزیت یا لمینت ها را رفع کرد یا نه و نیاز به ارتودنسی می باشد؟

برای اطلاع از هزینه های دقیق پرکردن فاصله بین دندان ها لازم است به یک دندانپزشکی مراجعه کنید, تا دندانپزشک بعد از بررسی دقیق وضعیت دندان هایتان هزینه های دقیق را به شما اعلام کند. البته می توان با دندانپزشکی ها نیز تماس گرفت و ممکن است برخی از مراکز دندانپزشکی هزینه های تقریبی را با توجه به توضیحات شما اعلام کنند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By velenjakdental
Load More In مقالات دندانپزشکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

علت آبسه دندان چیست؟ آبسه پری اپیکال + آبسه پریودنتال

آبسه دندان یک کیسه چرک است که در اثر عفونت باکتریایی ایجاد می شود. آبسه به دلایل گوناگون م…