طراحی لبخند در دندانپزشکی چگونه است؟

زمانی که فردی به دنبال اصلاح لبخند است، چه انتخاب‌هایی پیش رو دارد؟ دندانپزشک زیبایی امکان بهبود ظاهری دندان هایتان را به شما می‌دهد و با انجام خدمات ترمیمی و زیبایی کمک می کند لبخند بهتری داشته باشد. دندان های پوسیده و آسیب دیده و از دست رفته، دندان های تغییر رنگ یافته، دندان های لب پریده و نامنظمی و فاصله بین دندان ها همگی با کمک دندانپزشکی زیبایی برطرف می شوند.

امروزه در دندانپزشکی متخصصان انواع خدمات زیبایی دندانپزشکی برای رفع عیوب دندانی را به شما ارائه می‌دهند که به برخی از آن ها در این مطلب اشاره خواهیم کرد.

علاوه بر روش هایی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، بسیاری از تکنیک های دندانپزشکی دیگر نیز برای زیبایی دندان ها استفاده می شود.

برخی از این روش ها عبارت است از:

لمینت دندان – لامینت دندان: لمینت های دندانپزشکی با استفاده از پوسته‌های نازکی شبیه دندان به نام ونیر دندان انجام می‌شود. این پوسته های نازک دندانی برای هر فردی جداگانه ساخته می‌شود و بر روی دندان اصلی متصل می‌گردد. ونیرهای دندانی یا همان لمینت های دندانی می‌توانند مشکلات دندانی ماانده لب پریده شدن دندان، تغییر رنگ دادن دندان و شکستگی دندان را برطرف کنند. حتی گاها با استفاده از لمینت ها می توان فاصله بین دندان ها را رفع کرد.

بلیچینگ دندان – سفید کردن دندان: بلیچینگ دندانپزشکی باعث سفیدتر و روشن تر شدن دندان های زرد رنگ شده و دندان های لکه‌دار شده می شود. بلیچینگ دندان در منزل و یا مطب دندان‌پزشکی انجام می‌شود.

ارتودنسی: امروزه ارتودنسی برای بسیاری از افراد بزرگسال و برای رفع بسیاری از مشکلات دندانی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر که فردی دچار کجی دندان یا زیادی و شلوغی دندان و یا چنانچه دندان‌های نامرتبی دارد، ارتودنسی می‌تواند در این زمینه کمک کند و نامرتبی دندان ها را رفع کند.

روکش دندان – تاج دندان: تاج دندان یا روکش دندان مخصوص هر فرد ساخته می‌شود و دقیقاً بر روی تمامی دندان آماده شده را پوشش می دهد. تاج های دندانی اغلب برای پوشاندن ظاهر نامناسب دندان، ندان شکسته یا دندان لب پرشده استفاده می‌شود، همچنین زمانی که میزان پوسیدگی دندانی زیاد باشد و دندانپزشک مجبور باشد سطح وسیعی از دندان را بتراشد از تاج دندان استفاده می کند.

این دندانپزشک است که با بررسی وضعیت دندان ها, بهترین روش ها را برای رفع عیوب دندانی انتخاب می کند. لذا برای آگاهی از بهترین روش برای شرایط دندانی خودتان به مراکز دندانپزشکی زیبایی مراجعه کنید. در این دندانپزشکی ها دندانپزشکان با بررسی شرایط دندانی تان می‌توانند بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی را در اختیارتان قرار بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید