برای هر فردی می تواند مشکلاتی مربوط به دندان هایش وجود داشته باشد, بدرنگی و نامرتبی دندان ها, پوسیدگی و شکستگی های دندانی, جای خالی دندان از دست رفته از مشکلاتی می باشند که بسیاری از افراد با آنها مواجه می شوند. اگر چنین مشکلاتی برای دندان ها بود, بهترین روش درمانی برای حل مشکل چیست؟

توصیه می شود درباره وضعیت دندان هایتان با یک دندانپزشک مشورت کنید.

اگر از ظاهر نامتناسب و نامرتب دندان هایتان ناراضی هستید, اگر از بدرنگی دندان و زردی دندان هایتان ناراضی هستید با دندانپزشک درباره بهترین روش برای مرتب کردن دندانها و خوشرنگی و سفیدتر شدن دندان هایتان مشورت کنید, دندانپزشکان با بررسی وضعیت دندان هایتان می توانند از روش هایی مانند ارتودنسی دندان, لمینت ونیرهای سرامیکی و کامپوزیت ها برای بهبود ظاهر دندان و همچنین بهبود رنگ دندان استفاده کنند.

همچنین اگر دندان ها دچار شکستگی و پوسیدگی شده باشند می توان از انواع روش های ترمیمی مانند ترمیم های کامپوزیتی همرنگ دندان و ترمیم های آمالگام و یا از اینله و آنله برای ترمیم دندانها استفاده کرد.

اگر مجبور به کشیدن دندانتان شده اید و یا به هر دلیلی دندانتان را از دست داده اید, یکی از بهترین گزینه ها برای پر کردن جای خالی دندان می تواند جراحی و کاشت ایمپلنت دندان باشد, البته از روش های دیگری مانند پل دندان نیز برای پر کردن جای خالی دندان می توان استفاده کرد.

دندان ها دچار آسیب دیدگی می شوند, اما امروزه خوشبختانه با توجه به پیشرفت های دندانپزشکی می توان مشکلات دندانی را به آسانی رفع می شوند و از این بابت شکرگزار خداوند هستیم.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By velenjakdental
Load More In مقالات دندانپزشکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

آیا لمینت دندان خوب است؟ آشنایی با مزایای لمینت دندان

این روزها لمینت های دندانپزشکی از پرطرفدارترین خدمات دندانپزشکی می باشد و افراد بسیاری برا…